Ceną wielkości jest odpowiedzialność (W. Churchill).

Miarą odpowiedzialności komu zaufasz.

Oferta

-

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jesteśmy dostępni na terenie Trójmiasta, drugie biuro mamy we Włocławku. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług doradztwa podatkowego wspomaganych konsultacjami ekonomicznymi w zakresie optymalizacji kosztów, rozwiązań IT czy poprawy efektywności produkcji. Bazując na naszym doświadczeniu prowadzimy również szkolenia finansowo-księgowe. Naszą ofertę kierujemy do klientów polsko- i angielskojęzycznych.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska z siedzibą we Włocławku przy ul. Łanowej 4/24 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Na skróty

Certyfikaty Kalendarium podatnika Mapa strony Oferta Pliki do pobrania Polityka ciasteczek Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia