Ceną wielkości jest odpowiedzialność (W. Churchill).

Miarą odpowiedzialności komu zaufasz.

Karina Agnieszka Politowska

O nas

„ABAKUS” działa na rynku od 2004 roku. Oferujemy przeglądy podatkowe, usługi doradztwa podatkowego i szeroko rozumianej księgowości. Prowadzimy też szkolenia dla osób związanych z finansami. W codziennej pracy stosujemy innowacyjne rozwiązania IT, które zapewniają optymalizację naszej pracy i jej efektów. Zapewniamy konsulting w zakresie poprawy efektywności prowadzenia biznesu. Nasze usługi świadczymy również wobec osób angielskojęzycznych.

Dzięki regularnym szkoleniom doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach prawnych, posiadamy również ubezpieczenie OC gwarantujące bezpieczeństwo dla Twojej firmy i jej finansów.


Karina Politowska Karina Politowska

Doradca podatkowy nr 11023

Posiadam prestiżowe kwalifikacje ACCA międzynarodowej organizacji zrzeszającej wykwalifikowanych księgowych. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w finansach w międzynarodowych spółkach, z czego 14 na stanowiskach managerskich. Znam tajniki kontrolingu, rachunkowości i administracji, jak również zasady prowadzenia biznesu. Potrafię pogodzić cele ekonomiczne z wymogami prawnymi, jednocześnie nieobce mi sią rozwiązania informatyczne prowadzące do optymalizacji i oszczędności.


Mieczysław Lewandowski

Od ponad 10 lat prowadzę obsługę podatkową małych firm. Posiadam bogate doświadczenie w rozwiązywaniu problemów podatkowych i finansowych w małych i dużych przedsiębiorstwach. Wspieram też osoby samozatrudnione w optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Czytaj również

Oferta Certyfikaty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska z siedzibą we Włocławku przy ul. Łanowej 4/24 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Na skróty

Certyfikaty Kalendarium podatnika Mapa strony Oferta Pliki do pobrania Polityka ciasteczek Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia