Ceną wielkości jest odpowiedzialność (W. Churchill).

Miarą odpowiedzialności komu zaufasz.

Karina Agnieszka Politowska

Kontakt

ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska

NIP: 888-127-23-51

Biuro w Warznie

(Trójmiasto około 20 km od Gdyni, Sopotu i Gdańska)

ul. Lipowa 25
84-208 Kielno

e-mail: karina.politowska@ doradztwopolitowska.pl
tel.: 601 564 672

Biuro we Włocławku

ul. Łanowa 4/24
87-800 Włocławek

e-mail: mieczyslaw.lewandowski@doradztwopolitowska.pl
tel.: 601 070 963


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska z siedzibą we Włocławku przy ul. Łanowej 4/24 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest ABAKUS Doradztwo - Karina Politowska. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

Na skróty

Certyfikaty Kalendarium podatnika Mapa strony Oferta Pliki do pobrania Polityka ciasteczek Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia